Cookies

Náš web potrebuje na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti váš súhlas. Súhlas vyjadríte kliknutím na tlačidlo "OK". Viac informácií
Svoj súhlas môžete odmietnuť tu.

IL_Privacy.Tevail@teva.co.il

O projekte

              

Portál TEVApoint.sk sú internetové stránky určené odbornej verejnosti z radov lekárnikov a farmaceutických laborantov, a ďalej všetkým farmaceutom, ktorí sa v rámci svojej profesie zaoberajú liekmi, liekovou legislatívou a politikou, farmakoekonomikou, prevádzkovaním lekární a ostatnými činnosťami blízkymi farmácii. Stránky pripravuje a spravuje spoločnosť Medical Tribune, ktorá sa vo svojich tituloch dlhodobo zaoberá klinickou medicínou, lekárenstvom a zdravotníckymi témami všeobecne. Stránky sú rozdelené do štyroch hlavných sekcií.

Novinky z domova a Správy zo sveta

Sekcia Novinky z domova a Správy zo sveta prináša zdravotnícke aktuality, zamerané na farmáciu a lekárenstvo. Publikované správy sa týkajú aktuálneho politického diania a noviniek vo výskume a klinickej praxi. Pri výbere odborných aktualít je dôraz kladený predovšetkým na civilizačné choroby. Obe sekcie sú pravidelne aktualizované a pre vstup do týchto sekcií nie je potrebná registrácia.

Vzdelávanie a Z praxe

Ďalšie dve sekcie sú opäť určené len farmaceutom a farmaceutickým laborantom, ale vstup je umožnený len registrovaným návštevníkom webu. Registrovať sa treba prostredníctvom registračného formulára. Sekcia Vzdelávanie obsahuje edukačné kurzy vytvorené v spolupráci so spoločnosťou e-MEDIUS – Komora pre medicínske právo a akreditované Slovenskou lekárnickou komorou (SLeK) či Slovenskou komorou medicínsko-technických pracovníkov (SK MTP).

V každom z nich je možné preštudovať odborné prezentácie a vyplniť vedomostné testy. Za ich úspešné absolvovanie získa účastník e-learningového kurzu certifikáty alebo kredity do celoživotného vzdelávania.

V sekcii Z praxe nájdete nástroje užitočné pre vlastný chod lekárne, ako sú rôzne materiály  na stiahnutie, daňový kalendár a ďalšie pomôcky, ktoré uľahčia a zefektívnia každodennú prevádzku lekárne.

Do ďalších sekcií sme sústredili užitočné odkazy, aktuálny prehľad odbornej literatúry a tlače, prehľad fyzických vzdelávacích akcií, odkazy na platnú legislatívu a ďalšie informácie.

Pri príprave stránok stále sledujeme aktuálne dianie, na ktoré sa snažíme reagovať. Pokiaľ nám chcete oznámiť vaše pripomienky, požiadavky a námety na vylepšenie obsahu, využite prosím kontaktný formulár. Naším želaním je, aby stránky TEVApoint.sk pre vás boli v mnohých smeroch užitočné a stali sa prvým miestom, kde budete hľadať informácie dôležité pre vašu farmaceutickú prax.

Redakcia TEVApoint.sk